Kategórie

Kúpeľňa, z ktorej nebudete chcieť odísť

0.00

Vernostný program

Solidstav


Solidstav

Alkohol tester - citlivosť 0,001 ‰, farebný displej, automatické čistenie a kalibrácia. Veľmi citlivý, kompaktný a dômyselne navrhnutý alkohol tester značky Solid s automatickým čistením a kalibráciou prístroja. Nechýbajú "slamky", takže prístroj je úplne hygienický aj pri verejnom použití. Je určený na zistenie hladiny alkoholu v dychu s rozsahom stupnice už od 0,10 až 1,5 ‰ BAC. Nameraná hodnota sa zobrazí s citlivosťou po 0,1 ‰ BAC na 3-farebnom displeji s 2-farebným podsvietením. Prístroj je vybavený pamäťou na 99 meraní, je schopný meniť merné jednotky a ako bonus je namontovaný teplomer. Napájanie testera zabezpečujú 3 AAA batérie.

Solidstav

Držiak na mobil uchytenie na sklo, na palubnú dosku a stojan na rovné povrchy, QI nabíjanie. 

Inteligentné spojenie držiaka na telefón a stanice na bezdrôtové nabíjanie predstavuje tento univerzálny magnetický držiak do auta iTap Wireless 2 Magnetic Dashboard Mount značky iOttie, ktorý ľahko pripevníte na palubnú dosku či čelné sklo pomocou silnej prísavky. Tento držiak s praktickou LED diódou navyše patrí do vylepšenej generácie populárnych iOttie iTap držiakov. Zariadenie funguje ako bezdrôtová dobíjacia stanica, ktorá je vhodná pre všetky mobilné zariadenia s integrovanou technológiou Qi. Vďaka tejto funkcii vám už nebudú nikde prekážať zbytočné káble. Výkon nabíjačky je 7,5 W pre iPhone a 10 W pre Android. Prichytenie a vybratie telefónu z magnetického držiaka iOttie iTap je veľmi jednoduché a rýchle.

Solidstav

Darčeková sada parfumov – obsahuje: EDP 50ml + rúž. 

Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa EDP 50 ml + lipstick

Elegantná darčeková súprava DOLCE & GABBANA Dolce Rosa Excelsa obsahuje parfumovanú vodu EDP s bohatým zastúpením kvetov, ktorým dominuje jedinečné spojenie tureckej a africkej psej ruže, doplnenej o zemité a drevité esencie. Zmyselná kompozícia ingrediencií dala za vznik modernej vôni s talianskym podpisom, ukrytej v nežnom flakóne. Súpravu dopĺňa zmatňujúci rúž v odtieni Dolce Excelsa s výnimočne krémovou, hydratujúcou štruktúrou.

Solidstav

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie – na ťažné zariadenie, sklopný, pre 3 bicykle.

Upnutie na guľu ťažného zariadenia
Odolná oceľová konštrukcia
Pre 3 bicykle
Jednoduchý systém zaistenia so zabudovaným uzamykaním
Sklápanie pre ľahký prístup do kufra
Svietidlá na prevádzku na pozemných komunikáciách
Osvetlenie ŠPZ

Solidstav

Mobilný telefón 6,4" AMOLED 2340 × 1080, procesor Samsung Exynos 9610 8jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 128 GB, microSD až 512 GB, zadný fotoaparát 25 Mpx + 8 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 25 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov na displeji, dual SIM + karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

Solidstav

Elektrická kolobežka maximálna rýchlosť 25 km/h, s dojazdom až 30 km, výkon motora 250 W, kapacita batérie 7,8 Ah. Jednoduchá, kompaktná a rýchla – to je novinka od značky Xiao. Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 nadchne každého, kto zháňa praktický dopravný prostriedok alebo len vozidlo, s ktorým si užije veľa zábavy. Na jedno nabitie prejdete s kolobežkou až 30 km a dosiahnete maximálnu rýchlosť 25 km/h. Vďaka svojej pevnej a vysoko odolnej konštrukcii zvládnete jazdu aj po nerovnom povrchu či počas slabého dažďa. Na pravej strane riadidiel je umiestnená páčka na akceleráciu a naľavo nájdeme klasickú brzdu, vďaka ktorej môžete rýchlo a bezpečne zabrzdiť. 

Solidstav

Záhradná motorová kosačka 51 HWXV 6in1 s pojazdom vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním. Je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm a poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5 PS (HP). Prednosťou je variabilnosť použitia 6 in 1. Na kosačky VeGA je poskytnutá predĺžená záruka 3 roky.

Solidstav

energetická trieda A+, 65", LED, 4K Ultra HD (3840x2160), smart TV, neuvádza sa, DVB-T, HDMI, LAN RJ45, USB port, WiFi ready, HDR, WEB prehliadač, DLNA, CI/CI+ Slot, 400×400 mm
televízor, 65", LED, 4K Ultra HD (3840x2160), smart TV, 50 Hz, DVB-T2 (H.265/HEVC), HDMI, LAN RJ45, USB port, WiFi zabudované, HDR, WEB prehliadač, DLNA, PIP, CI/CI+ Slot, 300x200 mm

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci:

Účastníkom vernostného programu sa stáva každý zákazník SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o., ktorý počas trvania vernostného programu použije pri nákupe zákaznícku kartu SOLIDSTAV.

»Platnosť:

od 1. januára 2019 do 31. decembra 2019

»Pravidlá:

Predmetom vernostného programu je zbieranie bodov, ktoré budú zákazníkovi, ktorý používa zákaznícku kartu, pridelené za tovar zakúpený vo Veľkoobchode SOLIDSTAV, a to v čase trvania akcie.

Za každý nákup v hodnote 40 Eur (cena bez DPH), získa zákazník automaticky 1 bod. Získané body budú pripísané na jeho konto. Pri dosiahnutí príslušného počtu bodov si zákazník môže vybrať produkt- odmenu z katalógu vernostného programu. So žiadosťou o čerpanie bodov sa obráti na predajcu SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. kedykoľvek, počas trvania akcie, najneskôr však 1 mesiac po jeho ukončení. Priebežne čerpané body budú z bodového konta odpočítané, zákazník však v zbieraní bodov môže pokračovať. 

Spoločnosť SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. si vyhradzuje právo náhrady tovaru z katalógu, pokiaľ tento nebude v danom období na trhu. Chýbajúci tovar bude v takomto prípade nahradený tovarom porovnateľnej hodnoty, druhu a kvality. 

Tovar z katalógu vernostného programu SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o. nie je možné vymáhať súdnou cestou a ani jeho hodnotu nie je možné vyplatiť v hotovosti.

Vyrobcovia