Kategórie

Kúpeľňa, z ktorej nebudete chcieť odísť

0.00

Luxusné hotely a ich kúpeľne


Na ubytovanie v hoteli má každý z nás iné nároky. Niekto je rád, ak zoženie hoci aj jednoduché miesto na spanie, kde je kľud a čisto, hlavne ak to príliš nezaťaží cestovateľský rozpočet. Iný si vyžaduje určitú mieru komfortu, za ktorú si rád zaplatí. Sú však aj hotely, ktoré vďaka svojmu štandardu môžu pokojne prijať korunované hlavy a svetových vládcov či finančníkov, čo na nejakú tú korunu (rozumej mincu) nepozerajú.

A ku luxusnému apartmánu patrí aj krásna kúpeľňa. Jej súčasťou sú nielen najnovšie technické riešenia, veľké vane, luxusné materiály a celková priestrannosť, krásne hotelové kúpeľne ponúkajú zároveň aj božský výhľad. Tak napríklad Resort Jade Mountain na ostrove Svätá Lucia v Karibiku vám ponúkne okrem obrovskej vane aj výhľad na vulkány Grop Piton a Petit Piton, svetové kultúrne dedičstvo.
Solidstav

 

Hotel Westin v Mexico City ponúka návštevníkom mramorovú kúpeľňu s výhľadom na okolitú časť Santa Fe a celú dolinu.
Solidstav

 

V New Yorku sa môžete ubytovať v hoteli Mandarin Oriental, kde na 52. poschodí leží orientálny apartmán a jeho kúpeľňa s fantastickým výhľadom na celý Central park.
Solidstav

 

Z otvorenej kúpeľne na terase apartmánu hotela The Tongsai Bay neuvidíte naopak nič len nekonečné azúrové vody Thajského zálivu. Kúpeľňa nepotrebuje strechu, v krajine je teplo a málokedy prší.
Solidstav

 

Hotel Kingston Treehouse v Južnej Afrike je skutočne navrhnutý ako „domček v korunách stromov“, avšak v prírodnej rezervácii. Jeho kúpeľňa, celá presklená, ponúka úchvatné výjavy okolitej divočiny bez akéhokoľvek nebezpečenstva.
Solidstav

 

Ak by sa vám prírodné krásy zunovali, môžete si objednať prezidentský apartmán v hoteli Intercontinental v Hong Kongu a priamo z vane získať výhľad na mesto.
Solidstav

 

Na typickú panorámu rozsvieteného mesta alebo v Ríme pri holení v luxusnom hoteli Parco dei Principi Grand Hotel môžete sledovať kopulu chrámu Svätého Petra vo Vatikáne. Ak sa vám raz podobné výhľady pošťastí uvidieť, potom by bolo najlepšie z hotelu (a jeho kúpeľne) ani nevychádzať, aby ste si investíciu dostatočne užili.
Solidstav

 

 

Vyrobcovia